KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Odlazi učiteljica Tajana Kradija ISPRATILI JU BROJNIM POKLONIMA

Objavljeno: 8. veljače 2017.

Profesorica povijesti i engleskog jezika Tajana Kradija ponovno, nakon godinu dana, odlazi iz naše škole. Prije nekoliko godina zamjenjivala je učiteljicu Maju Holoker, a ovaj put učiteljicu Martinu Skorcov. Njezini sati bili su vrlo zanimljivi. Održavala je i izvannastavnu aktivnost, English club, u kojemu je s učenicima  organizirala brojne projekte u suradnji sa školama diljem svijeta.

Posljednjega dana rada u našoj školi, 30. siječnja 2016., svi su je šesti razredi iznenadili. Počastili su ju čokoladama, čestitkama i različitim poklonima, a učiteljica nije mogla skriti emocije. Rekla je da će nas pamtiti i zaželjela nam je sreću. Siguran sam da će ju i njezini učenici također dugo pamtiti. Želimo joj sve najbolje u životu.

Napisao: Ivan Dunđerović, 6.b

About the author /