KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Županijsko natjecanje u futsalu PORAŽENE U FINALU

Ženska futsal ekipa OŠ „Retfala“ poražena je u finalu županijskoga natjecanja osnovnih škola, održanom 3. veljače 2015. u osječkoj Sportskoj dvorani Jug, te je tako osvojila drugo mjesto. Finalnu utakmicu izgubile smo od ekipe Koške nakon izvođenja sedmeraca jer je regularni dio utakmice završio neriješeno – 3:3. Prije finalne utakmice pobijedile smo ekipu iz Đurđenovca 7:1 i ekipu iz Semeljaca 4:1.

Nakon utakmice ostala je tuga jer naša ekipa je mogla i znala bolje. No ekipa se, po prvi put u našoj školi, formirala tek malo prije početka natjecanja na školskoj razini. Stoga nakon što smo osvojili drugo mjesto na županijskom natjecanju, mislim da možemo biti  ponosne, ali i čestitati ekipu Koške i reći da su zasluženo pobijedile.

Podsjetimo, ekipu čine Valeria Fabing (5.b), Iva Breskovac, Antonela Kiš, Monika Kleiber (7.c), Ena Pernar, Lucija Faj (7.d), Dorotea Živalj, Sabina Rebronja, Matea Bradić (8.b) i Tena Josić (8.c). Trener je naš učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Dejan Vrajić.

Napisala: Tena Josić, 8.c

Tagged with:    

About the author /


Related Articles