KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Županijska natjecanja iz stranih jezika – IMAMO IZVRSNE “JEZIČARKE”

Naša učenica Helena Lucija Vuković (8. c) zauzela je drugo mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika, održanom u OŠ Višnjevac 20. veljače 2018. Za poziv na državno natjecanje nedostajala su joj dva boda. Na istom natjecanju nešto lošije rezultate postigle se Tena Bogut (8.c) i Ana Savić (8.b). Mentorice su im učiteljce Stela Zubaj, koja je pripremala Helenu Luciju Vuković i Anu Savić, i Božana Čičak, koja je pripremala Tenu Bogut.

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika održano je 21. veljače 2018. u našoj školi. U kategoriji učenika koji njemački jezik uče od prvog razreda ili su boravili duže od šest mjeseci na njemačkom govornom području OŠ „Retfala“ predstavljale su učenice Tena Bogut, koja je zauzela treće mjesto, te Anja Gojević, koja je zauzela peto mjesto. Mentorica im je učiteljica Diana Šapina Jonjić.

Napisala: Katja Lončar, 8.c

About the author /