KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Maskenbal u našoj školi PREGRŠT MAŠTOVITIH LICA

Već godinama u vrijeme maskenbalu u našoj školi jedan dan učenici na nastavi provedu maskirani. I ovaj puta, 13. veljače 2018., hodnicima su prolazili policajci, kauboji, vještice, princeze, prinčevi. Mnoge učenice bile su maskirane u bebe. U pidžamama su u školu došle učenice 7.a. Odličnu ideju ostvario je 6.b –  sve su se djevojčice maskirale u dječake, a mnogi dječaci u djevojčice.

Naše kuharice potrudile su se svim učenicima za školski maskenbal za užinu pripremile krafne i ledeni čaj kojima su se učenici razveselili.

Svake godine zabavno je smisliti novu masku, a potom pokušati se uživiti u novu ulogu, lik ili zanimanje i zabaviti se sa školskim kolegama.

Napisala: Katarina Galinec, 6. d

About the author /