KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Rukometašice naše škole – NAJBOLJE U GRADU

Objavljeno:  24. 11.2017.

Pobijedivši četiri puta zaredom suparnice iz osječkih škola rukometašice OŠ “Retfala” osvojile su 21. studenooga 2017. pobjednički pehar na Natjecanju u rukometu za osnovne škole Grada Osijeka. Suparnice su im bile ekipe OŠ Ivana Filipovića, OŠ Višnjevac i, dvaput, OŠ Dobriše Cesarića, a natjecanje je održano u osječkoj Dvorani Jug.

Rukometnu ekipu naše škole čine Iva Ledenčan, Tena Opačak, Nina Gardaš, Leona Grgić, Nora Alisa Korpak, Katarina Sablić i Katarina Galinec iz šestih te Eva Validžić, Leonarda Vranješ i Anja Gojević iz osmih razreda. Svaki tjedan imaju 45-minutne treninge u našoj školi i vježbaju za natjecanja, a trener im je učitelj Dejan Vrajić.

Županijsko natjecanje održat će se u veljači u Belišću. Naše rukometašice, kažu, nastojat će se još više truditi i međusobno poticati da se plasiraju i na međužupanijsko i državno natjecanje.

Napisala: Katarina Galinec, 6.d

About the author /