KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Odrađen e-Twinning projekt POSLALI ČESTITKE DILJEM EUROPE

Objavljeno: 22. 12.2016.

Tijekom studenoga i prosinca 2016. godine učenici koji pohađaju dodatnu nastavu engleskoga jezika radili su projekt pod imenom ”e-Twinning – Christmas around Europe”. Učenici iz cijelog svijeta slali su si čestitke, a na e-Twinning stranici objavljivane su fotografije i prezentacije o školama i gradovima u vrijeme Božića.

U projektu je sudjelovalo 14 zemalja (Italija, Turska, Francuska, Njemačka, Ukrajina i dr.) i 37 učitelja sa svojim učenicima. U našoj školi projekt je vodila Tajana Kradija, učiteljica engleskog jezika koja poučava šeste razrede, u suradnji s učiteljicom engleskog jezika koja poučava pete razrede, Ivanom Palijan.

Svi su naši učenici i učiteljice zadovoljni radom i suradnjom te se nadaju još nekom ovakvom projektu.

Napisala: Ana Rakitić, 5.b

About the author /