KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Proglašen osječki Najosmaš NAGRAĐENI I NAŠI UČENICI

Objavljeno: 3. 6.2016.

Već trinaestu godinu zaredom Glas Slavonije i sponzori organiziraju projekt Osječki osmaši, Nakon što je svaki razredni odjel u osnovnim školama Osijeka i prigradskih naselja predložio svoje kandidate, čitatelji Glasa Slavonije su od 12. do 25. svibnja odabrali najbolje. Proglašenje najosmaša/najosmašice održano je 31. svibnja u hotelu Osijek.

Među deset najuspješnijih našlo se čak troje učenika iz naše škole. Marija Kišmartin (8.a) zauzela je treće mjesto, osvojivši tako i 120 sati  srednjoškolskog tečaja engleskoga jezika, dar Pučkog otvorenog učilišta. Na devetom mjestu našao se Ivan Bošnjak (8.b), koji je bio nagrađen s 0.5 grama 24-karatnoga zlata, a na desetom Tia Ledenčan (8.C) koja je dobila mjesečnu GPP kartu za vožnju tramvajem,

Ovogodišnja je Najosmašica je Beatrice Barišić, učenica 8.a razreda OŠ Ljudevita Gaja.

Nakon prigodnoga programa i svečanog proglašenja učenici su počašćeni i ukusnim kolačima hotela Osijek.

Napisala: Antonia Sudar, 8.b

About the author /