KBG, list učenika OŠ "Retfala", Osijek, šk. god. 2019./2020.

Caritasove narukvice RAZGRABLJENO IH 700

Svake godine u našoj školi pojavi se neka sitnica iz Caritasa koju možemo kupiti i sjetiti se da smo nekome pomogli. Ovaj put stigle su narukvice. Dio prihoda od narukvica namijenjen je bolesnim učenicima naše škole, a dio siromašnim obiteljima u Hrvatskoj.

Narukvice su izrađene u različitim bojama i na svakoj je od njih napisana drukčija poruka koja nam može poslužiti u životu. U našoj školi prodalo ih se čak 700. Učiteljice nastave vjeronauka koje su ih prodavale jako su iznenađene tolikom potražnjom te su ih naručivale 4 puta. Sve je razgrabljeno, što pokazuje da naši učenici hoće pomoći kada je to zaista potrebno!

Napisala: Iva Barišić, 6.b

Tagged with:    

About the author /


Related Articles